Stolik wielofunkcyjny - 42 elementy

Stolik wielofunkcyjny to świetna zabawka dla każdego dziecka, które potrzebuje zróżnicowanej zabawy potrzebującej kreatywności. Produkt wykonano z wysokiej klasy materiałów w przyciągających uwagę kolorach.
Sprawdź produkt!
obrazek prezentujacy

Sprawdzony producent - Wader

Wader to bardzo dobrze znany producent zabawek, który od lat zapewnia najmłodszym świetną frajdę, dbając także o charakter edukacyjny produktów. Przedsiębiorstwo ma ponad 30-letni staż na rynku, a prezentowane zabawki cały czas są doceniane zarówno przez samych maluchów, ale też ekspertów i pedagogów. Są wykonywane z atestowanych materiałów i są bardzo praktyczne oraz atrakcyjne cenowo.

Czy nasz stolik jest odpowiedni dla Twojego dziecka?

Stolik wielofunkcyjny jest bardzo praktycznym pomysłem na prezent. Przede wszystkim jego rozmiar jest niewielki, dlatego produkt jest wygodny w stosowaniu przez maluchy. Ponadto zestaw zawiera również klocki, które dają sporo zabawy, a ponadto są uniwersalne - sprawdzą się w przypadku chłopców oraz dziewczynek. Mają różne kolory i różne wielkości, co tym bardziej urozmaica zabawę. Stolik zajmuje mało miejsca, dlatego tym bardziej warto wręczyć go maluchowi.
Zobacz pozostałe zabawki dla dzieci!
Sprawdź produkty

Zabawka z praktycznym schowkiem

Stolik wielofunkcyjny posiada blat, który jednocześnie stanowi pokrywę niewielkiego schowka, w którym można ukryć klocki lub inne akcesoria używane przez dziecko. Układanie klocków na stoliku jest wygodniejsze niż na podłodze. Ponadto stworzone konstrukcje lub ich elementy malec może w prosty sposób schować. Sama zabawa klockami natomiast wpływa na kreatywność, logiczne myślenie i sprawność manualną.

Stabilna konstrukcja

Stolik posiada stabilną konstrukcję, dlatego dziecko może się o niego opierać, poruszać nim etc. Produkt na pewno to wytrzyma. Z tego powodu można go używać jako zwykły stolik, a więc podłoże do jedzenia czy rysowania.

Pełne bezpieczeństwo

Omawiany stolik wielofunkcyjny został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które posiada atesty. Dzięki temu produkt można używać np. w przedszkolach. Ponadto stolik pozbawiono ostrych i potencjalnie niebezpiecznych krawędzi.

Zabawa na wiele godzin

Stolik wielofunkcyjny na pewno zapewni masę zabawy każdemu maluchowi przez długi czas. Po pierwsze można z niego korzystać jak ze zwyczajnego stołu, a po drugie zestaw klocków daje wręcz nieograniczone możliwości dla malca względem tworzenia różnych konstrukcji.

Stolik wielofunkcyjny - 42 elementy – opinie

Szukałam uniwersalnego prezentu dla chrześnicy i trafiłam na stolik wielofunkcyjny. Od razu go zamówiłam i była to świetna decyzja, bo małej bardzo się spodobał i teraz tylko dokupuję zestawy klocków. Podobno też często przy nim rysuje :)


Katarzyna

Zastanawiałem się, co kupić na święta mojemu synkowi i postanowiłem wybrać stolik wielofunkcyjny. Produkt zawiera dużo klocków, a poza tym maluch może na nim rysować czy zjeść, bardzo fajna rzecz :D No i cena produktu jest bardzo rozsądna, polecam serdecznie!


Mariusz

Chciałam kupić prezent dla dwójki dzieci i zastanawiałam się, jaki produkt będzie odpowiedni (nie chciałam kupować dwóch upominków osobno). Stolik wielofunkcyjny był strzałem w dziesiątkę w pełnym tego stwierdzenia znaczeniu. Maluchy często z niego korzystają i ładnie się bawią razem.


Marysia

Stolik wielofunkcyjny moja córka dostała po siostrzeńcu i jestem zaskoczona jakością wykonania. Był używany z dwa lata i w ogóle nie jest zniszczony. Córka natomiast świetnie się przy nim teraz bawi, nawet dosłownie w tym momencie :) polecam serdecznie!


Aleksandra