Twój koszyk jest pusty

Archiwum

Chłopcy jedzą (i to drugie) i rosną. Stopniowo odkładam najmniejsze ubranka, bo wyraźnie stają się za małe! Aż trudno uwierzyć, że dziecko tak szybko rośnie. Małe zgagulce zaczynają się też coraz baczniej rozglądać i wyraźnie przyglądać temu, co najbliższe. Konsekwentnie dbamy o to, aby były to rzeczy czarno-białe, ewentualnie z dodatkiem czerwieni. Nad łóżeczkiem (tak mają jedno i kładę ich do snu obok siebie, aby mogli się dotykać) mają zawieszoną karuzelkę z klamerkami. Jest to świetne rozwiązanie, bo można do niej zaczepiać co się tylko chce: czarno-białe karty (gotowe lub znalezione w necie i wydrukowane), zdjęcia, małe maskotki, paski bibuły, wstążki, a nawet ozdoby choinkowe, które przyciągają uwagę dziecka. Dzięki temu karuzelka może każdego dnia się zmieniać.
Jednak na spacerze czy w czasie podróży samochodem takie zabawianie malucha już nie wchodzi w rachubę, więc wyciągnęliśmy zabawki jeszcze po Idze. Niestety, były w jednym egzemplarzu, więc trzeba było dokupić jeszcze coś, aby każdy z chłopców coś miał nad sobą do oglądania i pociągania.
Bardzo fajnie sprawdzała nam się spirala, którą można owinąć wokół pałąka w foteliku lub zamocować na barierce łóżeczka, więc uważnie przyjrzeliśmy się takim "modelom":
Zawieszka w formie spirali do wózka zapinana na paseczki z rzepem.

Kolorowa, edukacyjna spirala, rozwijająca koordynację wzrokowo-ruchową.

 Interaktywna pluszowa spiralka z kolekcji Baby Play.

Pluszowa spiralka z 3 edukacyjnymi elementami.

Wybraliśmy tę ostatnią, bo... sami rozumiecie... piraci, a decydujący głos miała Iga - miłośniczka piratów.

Oglądaliśmy też łańcuchy i zawieszki:

Zabawka-zawieszka Mini Traktor

Łańcuch do wózka Smok Walter, Lilliputiens

Zawieszka grzechotka Kotek, Lamaze

Zawieszka wielofunkcyjna Peace&Love, Ebulobo

Jednak tak bardzo nie było zgody w narodzie, że odłożyliśmy ten ważki zakup na jakiś czas, wychodząc z założenia, że prędzej czy później przyjdzie jakiś gość z niespodzianką dla maluchów. I rzeczywiście wkrótce chłopcy zostali obdarowani aż 4 zawieszkami w różnych kolorach i wzorach, grzechoczących, szeleszczących i piszczących, co nie wiedzieć czemu, najbardziej ucieszyło Igę. Szczególnie te piszczałki...

 

PomocnicyMamy.pl

ul. Dąbrowskiego 30
32-600 Oświęcim
www.pomocnicymamy.pl
sklep@pomocnicymamy.pl
Koszt wysyłki - wpłata na konto, kurier:
Od 0 zł do 400 zł - 16 zł
Koszt wysyłki - wpłata na konto, poczta:
Od 0 zł do 400 zł - 15 zł

Koszt wysyłki - za pobraniem:
Kurier, powyżej 400 zł. - 22 zł
Poczta, powyżej 400 zł. - 21 zł