Twój koszyk jest pusty

Archiwum

Podgrzewacz do butelek i obiadków w słoiczkach to niezwykle wygodny i przydatny wynalazek, który jest niezbędnym Pomocnikiem Mamy.
Jasne, że można go dość prosto zastąpić - wystarczy nieduży garnek, woda i kuchenka, a czasem po prostu wrzątek wystarczy, jednak takie proste rozwiązania też mają swoje wady - w tym przypadku jest to niemożność regulowania temperatury. Jeżeli butelkę czy słoiczek z jedzeniem umieścimy w naczyniu z wrzątkiem, to mocno podgrzeje się to, co przy ściankach, a prawie wcale to, co w środku. Mleko można wstrząsnąć, ale gęstszy posiłek zostanie gorąco-zimny i trzeba chwilę poczekać, żeby ta różnica się wyrównała. Szybko? Nie ma mowy, a głodne dziecko chce jeść. To dlatego ktoś wpadł na pomysł podgrzewaczy, które zapewniają stałą temperaturę i dają możliwość jej regulowania.
O wadach i zaletach podgrzewaczy dostępnych w naszym sklepie:

Podgrzewacz Bip Secondes Gipsy Line Beaba - system podgrzewania parowego sprawia, że wystarczy ustawić temperaturę początkową oraz ilość pokarmu na specjalnym pokrętle, a potem można już tylko zaczekać na ciepły posiłek w idealnej temperaturze 37 stopni. I nie ma konieczności dodatkowego sprawdzania temperatury!


 

Podgrzewacz 2w1 Gipsy Beaba -  jest bardzo lekki, a przez to niezwykle poręczny. Można go używać w domu, ale rewelacyjnie sprawdzi się też podczas wyjazdów, a nawet podróży samochodem, bo ma  specjalną przejściówkę, która umożliwia podgrzewanie posiłków po podłączeniu bezpośrednio do gniazda zapalniczki samochodowej. Pasują do niego wszystkie typy butelek i słoiczki z jedzeniem dla małych dzieci.

Podgrzewacz do butelek, Petit Terraillon -  podgrzeje butelkę o pojemności 240 ml w czasie krótszym niż 3 minuty!Wyłącza się automatycznie, a zakończenie pracy sygnalizuje dźwiękiem. Funkcjonalny koszyczek ułatwia wyjmowanie małych słoiczków czy butelek.

 

Uniwersalny podgrzewacz do butelek i słoiczków, Phillips Avent - wygodny, łatwy w użyciu, szybki. Podgrzanie 125 ml mleka o temperaturze pokojowej wynosi około 4 minuty, a szeroki otwór sprawia że można w nim podgrzewać większość butelek, kubków i słoiczków.


 


PomocnicyMamy.pl

ul. Dąbrowskiego 30
32-600 Oświęcim
www.pomocnicymamy.pl
sklep@pomocnicymamy.pl
Koszt wysyłki - wpłata na konto, kurier:
Od 0 zł do 400 zł - 16 zł
Koszt wysyłki - wpłata na konto, poczta:
Od 0 zł do 400 zł - 15 zł

Koszt wysyłki - za pobraniem:
Kurier, powyżej 400 zł. - 22 zł
Poczta, powyżej 400 zł. - 21 zł