Twój koszyk jest pusty

Kubki dla dzieci, organizer na pieluszki

Oczekiwanie na dziecko to czas pełen radości i przygotowań na przyjęcie nowego członka rodziny. W kompletowaniu wyprawki najważniejsze jest, aby wybierać produkty sprawdzonych marek. Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo maluszka. Komfort i wygoda rodziców są dla nas równie ważne, dlatego oferujemy Państwu wyselekcjonowane akcesoria do codziennej pielęgnacji, karmienia, a także ubranka i zabawki dopasowane do potrzeb noworodków i niemowląt. Organizer na pieluszki, praktyczna torba do wózka czy suszarka do butelek dla dzieci to pomysłowe gadżety ułatwiające opiekę nad maluszkiem.

Nasz sklep Pomocnicy Mamy wspiera świeżo upieczonych rodziców w najważniejszych, pierwszych latach życia dziecka. Znajdziecie u nas m.in. sztućce dla dzieci, które właśnie zaczynają jeść stałe posiłki, akcesoria do wózka na każdą pogodę, łóżeczka turystyczne, doskonałej jakości odzież i zestawy prezentowe. Nie zapomnieliśmy również o młodych mamach. Oferujemy poduszki dla kobiet w ciąży, laktatory, chusty do karmienia, nowoczesne analizatory płaczu dziecka i wiele innych.

Dzięki Pomocnikom Mamy skompletujecie wyprawkę dla swojego dzidziusia w jednym miejscu, mając pewność co do jakości wybieranych produktów. Zapraszamy!

PomocnicyMamy.pl

ul. Dąbrowskiego 30
32-600 Oświęcim
www.pomocnicymamy.pl
sklep@pomocnicymamy.pl
Koszt wysyłki - wpłata na konto, kurier:
Od 0 zł do 400 zł - 16 zł
Koszt wysyłki - wpłata na konto, poczta:
Od 0 zł do 400 zł - 15 zł

Koszt wysyłki - za pobraniem:
Kurier, powyżej 400 zł. - 22 zł
Poczta, powyżej 400 zł. - 21 zł