Twój koszyk jest pusty

Regulamin

sortuj alfaberycznie | sortuj według ceny

Cena:
dostępność:

Producent:

Regulamin

Regulamin sklepu internetowego Pomocnicy Mamy.

ROZDZIAŁ I.

POSTANOWIENIA OGÓLNE

Sklep internetowy Pomocnicy Mamy, działający pod adresem www. pomocnicymamy.pl prowadzi sprzedaż wysyłkową szerokiego asortymentu akcesoriów dla dzieci, ich rodziców oraz kobiet w ciąży.

Sklep Pomocnicy Mamy jest prowadzony przez firmę Mama Brzuszek i Maluszek.pl, ul. Dąbrowskiego 30, 32-600 Oświęcim NIP 549 209 69 35.

ROZDZIAŁ II.

OFERTA I ZAMÓWIENIA

 Wszystkie informacje zawarte na stronie internetowej sklepu oraz dotyczące towarów, w tym w szczególności broszury, katalogi, foldery, inne materiały reklamowe lub informacyjne, kierowane do odbiorców i potencjalnych klientów nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

 Sklep przyjmuje zamówienia poprzez stronę http://www.pomocnicymamy.pl oraz drogą e-mail na adres sklep@pomocnicymamy.pl.

W celu złożenia zamówienia należy prawidłowo wypełnić formularz zamówienia.

Po złożeniu zamówienia pracownik sklepu może dodatkowo skontaktować się z Kupującym w celu potwierdzenia zamówienia przez telefon lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w piątek po godz. 11:00, w soboty oraz dni ustawowo wolne od pracy (niedziele oraz święta określone w ustawie z dnia 18 stycznia 1951 r. o dniach wolnych od pracy (Dz. U. z 1951, Nr 4, poz. 28 z późn. zm.) rozpatrywane będą w pierwszym najbliższym dniu pracy.

Zamówienia realizowane są wg kolejności ich złożenia.

Sklep zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia w przypadku wystąpienia błędów technicznych na stronach sklepu (niezawinionych przez sklep), polegających na wyświetleniu błędnych informacji o cenach lub stanie towarów oraz w sytuacjach wzbudzających wątpliwość co do autentyczności danych podanych przez Kupującego. Każdorazowo o takich sytuacjach Kupujący zostanie poinformowany za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie.

Termin przyjęcia do realizacji zamówienia rozpoczyna się w przypadku zamówień:
a) płatnych przy odbiorze - po tym, jak do sklepu dotrze od Kupującego e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia;
b) płatnych przelewem - po zaksięgowaniu środków na koncie bankowym;

Przedmiotem sprzedaży są produkty wymienione w ofercie sklepu w chwili składania zamówienia.

W przypadku trudności z realizacją, klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany.

 

W przypadku braku części produktów na które złożono zamówienie, sklep  kontaktuje się z Kupującym z informacją jaki towar i w jakich terminach jest dostępny. Informacja ta zawiera również prośbę o podjęcie przez Kupującego decyzji, dotyczącej dalszego postępowania w sprawie zamówienia.

W przypadku braku części produktów z zamówienia Kupujący może:
a) zrezygnować z realizacji zamówienia;
b) wyrazić zgodę na wydłużenie czasu oczekiwania na realizację całego zamówienia;
c) wyrazić zgodę na podzielenie zamówienia na dwie części.

Kupujący nie może anulować zamówienia, które zostało już wysłane.

Termin dostawy może ulec wydłużeniu z przyczyn niezależnych od sklepu Pomocnicy Mamy.

Ceny towarów prezentowanych na stronie internetowej sklepu Pomocnicy Mamy podane są w złotych polskich i zawierają podatek od towarów i usług (VAT).

Ceny te nie zawierają kosztów przesyłki.

Sklep zastrzega sobie prawo do wprowadzania na swojej stronie internetowej nowych towarów do oferty, zmiany cen towarów obecnych w ofercie, odwoływania i zmian w akcjach promocyjnych.

Do każdego zamówienia wystawiony jest paragon lub na wniosek Kupującego faktura VAT. W przypadku wystawienia faktury VAT niezbędne jest zaznaczenie stosownej opcji przy zamówieniu oraz podanie wymaganych danych Kupującego wraz z jego numerem NIP. Paragony oraz faktury są wystawiane, gdy zamówione towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.

Do każdego zamówienia, którego wartość jest niższa niż 400 zł doliczane są koszty przesyłki. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w zamówieniu sposób.

W przypadku zamówień do 400 zł koszt przesyłki wynosi:

a.) przy przedpłacie przelewem lub PayU- Poczta Polska 15zł, Kurier 16zł

b.) przy płatności za pobraniem- Poczta Polska 21zł, Kurier 22zł.

W przypadku braku możliwości kontaktu i weryfikacji zamówienia sklep zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia.

ROZDZIAŁ III.

PŁATNOŚCI

Sklep Pomocnicy Mamy proponuje następujące formy płatności:

 Przelewem na konto:

PKO  BP   40 1020 2384 0000 9302 0166 1149

Mama Brzuszek i Maluszek.pl.
ul. Dąbrowskiego 30
32-600 Oświęcim

 Za pośrednictwem systemu płatności PayU lub PayPal.

 Za pobraniem: za przesyłkę Klient płaci przy odbiorze listonoszowi, kurierowi lub w urzędzie pocztowym.

ROZDZIAŁ IV.

DOSTAWA

Sklep realizuje dostawę towaru na terytorium całego kraju za pośrednictwem Poczty Polskiej i firmy kurierskiej.

Czas realizacji zamówienia to łączny czas realizacji zamówienia przez sklep zgodnie z informacjami zawartymi w opisach oraz termin dostarczenia przesyłki w zależności od wybranego przez Kupującego operatora.

Czas dostarczenia przesyłki przez firmę kurierską wynosi średnio od 1 do 2 dni roboczych, za pośrednictwem Poczty Polskiej średnio od 2 do 5 dni roboczych.

Wysyłki realizowane są w dni robocze od poniedziałku do piątku.

Towar wysyłany jest w ciągu 24 godzin od chwili zaksięgowania pieniędzy na koncie sklepu lub w przypadku przesyłek płatnych przy odbiorze – po skompletowaniu zamówienia.

ROZDZIAŁ V.

ZWROT TOWARU

Zgodnie z Ustawą z dn. 2 marca 2002 r. o Ochronie Praw Konsumenta, klient może zrezygnować z towaru zakupionego w sklepie internetowym bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki.

W tym przypadku Kupujący zobowiązany jest do niezwłocznego zwrotu towaru nie później niż w terminie 14 dni na adres sklepu.

Zwrot jest możliwy jedynie wtedy, gdy zakupiony towar jest kompletny oraz gdy nie nosi śladów użycia, w tym montażu, ani nie został uszkodzony.

Towar należy zapakować używając materiałów zapewniających jego bezpieczny przewóz. Do zwracanego towaru należy dołączyć oryginał dowodu zakupu.

Zerwanie lub uszkodzenie oryginalnych metek dołączonych do towaru skutkuje niemożliwością zwrotu lub wymiany towaru.

Sklep dokona zwrotu kwoty równej cenie towaru nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania oświadczenia o odstąpieniu przez Kupującego od umowy. Zwroty dokonywane są za pośrednictwem przelewu bankowego wyłącznie na polski numer konta. Sklep nie realizuje zwrotów gotówki poprzez przekaz pocztowy.

Zwrot towaru następuje na koszt Kupującego.  Nie przyjmujemy zwrotów w formie przesyłek za pobraniem.

ROZDZIAŁ VI.

REKLAMACJE


W chwili odbioru towaru od listonosza lub kuriera Kupujący jest zobowiązany sprawdzić stan opakowania przesyłki.

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia opakowania lub taśmy należy spisać protokół reklamacyjny oraz niezwłocznie skontaktować się ze sklepem. Wszelkie reklamacje z tego tytułu będą uwzględniane jedynie po dostarczeniu protokołu reklamacyjnego.

Wszystkie towary znajdujące się w ofercie sklepu Pomocnicy Mamy są fabrycznie nowe. W przypadku, gdy stroną umowy nie jest konsument w rozumieniu art. 221 kodeksu cywilnego odpowiedzialność sklepu z tytułu rękojmi jest wyłączona..

Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Kupującego (np. kolor, proporcje, rozmiar itp.) nie mogą być podstawą do reklamacji zakupionego towaru.

Reklamacje należy składać w formie elektronicznej na adres sklep@pomocnicymamy.pl

Dokumentami do przyjęcia reklamacji są: paragon lub faktura VAT oraz protokół reklamacyjny (w przypadku uszkodzenia przesyłki w transporcie).

O rozpatrzeniu reklamacji Kupujący zostanie poinformowany w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki z reklamowanym towarem.

W przypadku pozytywnie rozpatrzonej reklamacji, wadliwy towar zostanie wymieniony na nowy, pełnowartościowy, a gdy nie będzie to możliwe zwrócona zostanie równowartość ceny towaru przelewem bankowym w terminie 14 dni. Nie realizuje zwrotów gotówki poprzez przekaz pocztowy.

W przypadku uznania reklamacji zwrócone zostaną Kupującemu koszty przesyłki towaru.

 

Zgodnie z Art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych, dane osobowe nabywcy zostaną wprowadzone do bazy danych wyłącznie w celach realizacji zamówień i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy Klient ma prawo wglądu do swoich danych i ich poprawienia.

PomocnicyMamy.pl

ul. Dąbrowskiego 30
32-600 Oświęcim
www.pomocnicymamy.pl
sklep@pomocnicymamy.pl
Koszt wysyłki - wpłata na konto, kurier:
Od 0 zł do 400 zł - 16 zł
Koszt wysyłki - wpłata na konto, poczta:
Od 0 zł do 400 zł - 15 zł

Koszt wysyłki - za pobraniem:
Kurier, powyżej 400 zł. - 22 zł
Poczta, powyżej 400 zł. - 21 zł