Twój koszyk jest pusty

Archiwum

Ręcznik to przedmiot użytku codziennego, bez którego doprawdy ciężko wyobrazić sobie kąpiel. No bo jak, po umyciu trzeba się wytrzeć. Najhigieniczniej jest, jeśli każdy członek rodziny ma swoje własne ręczniki - takie, których nie sposób pomylić z innymi. Nieźle sprawdzają się kolory, wzory lub doszyte tasiemki. Najłatwiej jest odróżnić ręczniki dzieci, szczególnie jeśli konsekwentnie trzymamy się zasady, że każdy maluch ma swój kolor czy zwierzaka.
Jaki powinien być dobry ręcznik dla dziecka?

Przede wszystkim powinien być chłonny, to chyba najważniejsza cecha. Powinien też szybko schnąć, aby nie "łapał" brzydkiego zapachu. Idealnie się sprawdzają ręczniki z bambusa, bo bambus ma naturalną substancję bakterio i grzybobójczą, co pozwala na uniknięcie samej przyczyny nieprzyjemnego zapachu.

1. Tyrrell Katz London

Duży ręcznik kąpielowo - plażowy doskonały na wyjazdy oraz zajęcia sportowe.Wzory dla dziewczynek (tajemniczy ogród, księżniczki i baletnice) oraz chłopców (piraci, pojazdy, farma).

 

2. Apple Park

Mięciutki ręcznik dla maluszka będzie idealnym sposobem na otulenie go po kąpieli.Wykonany jest w 100% z organicznej bawełny.


3. Skip Hop

Wygodny, kwadratowy ręcznik o wymiarach 89 cm na 89 cm, wykonano ze 100% bawełny frotte, a całość jest ozdobiona kapturkiem.


4. Mum 2 Mum

Ręcznik jest niezastąpiony w wyprawce każdego dziecka. Miękki materiał, wesołe kolory, nie odkształca się.


 

5. Bebe-jou

Wykonany z wysokiej jakości 100% bawełny z przyjaznymi aplikacjami, wykończony eleganckimi lamówkami.

 

 

6. Babycalin

Wykonany z wysokogatunkowej frotte bawełnianej i delikatnym wykończeniem umożliwia owinięcie niemowlaka po kąpieli jednocześnie okrywając główkę.


PomocnicyMamy.pl

ul. Dąbrowskiego 30
32-600 Oświęcim
www.pomocnicymamy.pl
sklep@pomocnicymamy.pl
Koszt wysyłki - wpłata na konto, kurier:
Od 0 zł do 400 zł - 16 zł
Koszt wysyłki - wpłata na konto, poczta:
Od 0 zł do 400 zł - 15 zł

Koszt wysyłki - za pobraniem:
Kurier, powyżej 400 zł. - 22 zł
Poczta, powyżej 400 zł. - 21 zł