Twój koszyk jest pusty

Archiwum

Jakoś tak wyszło, że zdecydowaliśmy się Igę jednak wysłać do przedszkola - na kilka godzin, nie dłużej. Będzie mieć zajęcie, a ja trochę więcej czasu dla chłopaków, którzy robią się coraz bardziej aktywni i wymagają więcej mojego czasu i uwagi. Przedszkole leży blisko, jest maleńkie nie ma problemu - Iga może przyjść na 9, a ja ją odbiorę po 4 lub 5 godzinach, zobaczymy. Nie ma też problemu, żeby zostawała na dłużej, jeśli jej się spodoba. Iga jest podekscytowana. Wybrałyśmy już nowe kapcie i kilka wygodnych ubranek, ale brakuje nam jeszcze plecaka. Ten, który miała, zrobił się za mały. Firma Skip Hop a bowiem plecaczki w dwóch rozmiarach: Zoo Baby - dla dzieci od roku do 3 lat i dla maluchów powyżej 3 roku życia Zoo Pack. Trzeba więc odłożyć ten mniejszy na półkę, a zaopatrzyć dziecko w coś większego. Wybór jest jednak trudny, bo plecaczków i wzorów cała masa, a każdy ma szereg zalet.
Wspomniana już seria Zoo Pack - 12 różnych wzorów - z chęcią kupiłabym co najmniej 5, no bo zobaczcie sami:

Cudne prawda? Wykonane z solidnego materiału, łatwego do czyszczenia, duża i łatwo dostępna komora, także z przodu kieszonka na drobiazgi, a z boku na bidon. No i ten wygląd – nawet uchwyty do suwaków są idealnie dopasowane do całości!
Całkiem spory wybór jest też wśród plecaków Little Kid Beatrix, które są pojemne, wygodne do noszenia, no i mają niebanalny design:

Niezmiennie urocze są produkty Lilliputiens. Piesek Jef, czy biedronka Liz mogą towarzyszyć dziecku nadal – w postaci plecaczka, a nawet tornistra!

Naszą uwagę przyciągnęły też plecaki Apple Park. Pojemne, wygodne, a w dodatku wykonane w 100% z materiału z recyklingu plastikowych butelek! Z kolei sówka Ulrikke, Franck & Fischer jest po prostu urocza i co tu więcej gadać, natomiast plecaki Sidekick Stephen Joseph wydają się być bardzo funkcjonalne: duże, z przednią i bocznymi kieszeniami...


No i powiedzcie sami, co tu wybrać?

PomocnicyMamy.pl

ul. Dąbrowskiego 30
32-600 Oświęcim
www.pomocnicymamy.pl
sklep@pomocnicymamy.pl
Koszt wysyłki - wpłata na konto, kurier:
Od 0 zł do 400 zł - 16 zł
Koszt wysyłki - wpłata na konto, poczta:
Od 0 zł do 400 zł - 15 zł

Koszt wysyłki - za pobraniem:
Kurier, powyżej 400 zł. - 22 zł
Poczta, powyżej 400 zł. - 21 zł