Twój koszyk jest pusty

Archiwum

Grudzień to przede wszystkim przemierzanie sklepów – prawdziwych, a w moim przypadku wirtualnych – nie mam ochoty ciągać chłopaków w ten hałas, tłum i zarazki, w poszukiwaniu najfajniejszych prezentów. Jeśli idzie o dorosłych, to w tym roku stawiam na książki – ukazało się tyle nowości, że jest w czym wybierać i przebierać. Każde z dzieci też dostanie po książeczce, no ale przecież musi być jeszcze coś, co ucieszy maluchy.

Nasze rodzinne dzieciaki to: pięciolatek, czterolatka, prawie dwulatka oraz sześciomiesięczne bliźniaki. Całej starszej trójce postanowiłam kupić muszelki Bilibo, a po omówieniu planów z resztą rodziny doszliśmy do wniosku, że każde z dzieci dostanie prezent zbiorowy, czyli 2 duże muszelki i komplet małych.

Dlaczego Bilibo? Bo to bardzo fajna zabawka. Wykonana jest z bardzo trwałego tworzywa, które wytrzymuje wszelkie dziecięce pomysły, a także niskie i wysokie temperatury. Sprawdza się do zabawy w domu i na zewnątrz, bo można:

  • siadać w nich i kołysać się oraz obracać w kółko (kształt muszelki zapobiega przygnieceniu palców w czasie takiej zabawy),

  • chodzić z muszelki na muszlę i bawić się w „uwaga powódź”, czyli na hasło wskakiwać na wysepkę zrobioną z muszli,

  • jeździć na nich po śniegu;

  • robić piaskowe lub śniegowe „babki”;

  • robić kule (konieczne są dwie muszle) i chować w nich coś;

  • małe muszelki pozwalają na przelewanie i przesypywanie.

To taka zabawka, że ile dzieci, tyle zastosowań. Niby tylko kawał plastiku, a jednak pozwala na twórczą i radosną zabawę.
Muszle są w bardzo intensywnych, radosnych kolorach, zamówiłam każdą w innym kolorze, postanowiliśmy, że dzieciaki same sobie wybiorą, który kolorek chcą, choć jak zna życie, to Iga weźmie różowy...
Korzystając z okazji, że święta już tuż, tuż, składam Wam wszystkim najserdeczniejsze życzenia! Bądźcie zdrowi i niech Wasze marzenia się spełnią!

PomocnicyMamy.pl

ul. Dąbrowskiego 30
32-600 Oświęcim
www.pomocnicymamy.pl
sklep@pomocnicymamy.pl
Koszt wysyłki - wpłata na konto, kurier:
Od 0 zł do 400 zł - 16 zł
Koszt wysyłki - wpłata na konto, poczta:
Od 0 zł do 400 zł - 15 zł

Koszt wysyłki - za pobraniem:
Kurier, powyżej 400 zł. - 22 zł
Poczta, powyżej 400 zł. - 21 zł