Twój koszyk jest pusty

Archiwum

Kiedy dziecko sprawnie się porusza: chodzi, wspina się na przeszkody, a nawet zaczyna biegać, wówczas pojawia się duże zainteresowanie światem zewnętrznym i tym, jak on działa. Wiele dzieci w tym wieku jest ogromnie zainteresowanych światem zwierząt, a u chłopców pojawia się pierwsza fascynacja mechaniką i samochodami. Jakie mamy nowości dla małych mężczyzn? Zobaczcie: 

Statek kosmiczny to początek nowej przygody!I to jakiej! Jest tu rakieta, dwóch kosmonautów, a nawet ufoludki.

 

Działająca wiertarka, która umożliwia sprawne zmontowanie samolotu to zabawka, która zajmie naszego przedszkolaka na wiele godzin. Elementy tego zestawu są wymienne z elementami innych zestawów Build-a-ma-jigs B.Toys, na przykład tego - pozwalającego na zmontowanie samochodu.


Tablica z różnymi zamkami pozwala maluchowi doskonalić sprawność rąk i odkrywać jak działają różne zamki i zasuwki. Zabawka jest tak skonstruowana, że dziecko może też ćwiczyć rozpoznawanie kolorów, zwierząt, kształtów i liczenie do sześciu.

Ciepłe, letnie dni pozwalają na spędzanie czasu w piaskownicy. Jednak mały odkrywca wyprawiający się do niej, czy na plażę, musi być odpowiednio zaopatrzony w sprzęt. Jaki?

Niezbędna jest solidna łopata. Najlepiej taka zakładana na rękę, jak rękawica. Można ją też schować w piasku i bawić się w poszukiwanie kości dinozaura. Idealna zabawką dla młodego miłośnika paleontologii.


Wygodnie jest też wyruszyć na plac zabaw z ekwipunkiem, który mieści się w poręcznym wózku. Wówczas dziecko ma do dyspozycji: foremkę, łopatkę, grabki, sitko, stateczek, 3 kubeczki do przesiewania piasku/przelewania wody i mini-wiaderko - wszystko, co przydatne w czasie zabawy z piaskiem i wodą.

 

Wśród chłopięcych zabawek nie powinno też zabraknąć takich rozwijających umiejętności plastyczne czy muzyczne. W tej pierwszej roli super sprawdzi się szkicownik magnetyczny z poduszką, a w tej drugiej gitara. Struny i mechanizmy strojenia w gitarze są takie same jak w prawdziwej gitarze, dzięki temu dziecko uczy się i poznaje prawdziwe dźwięki wydobywające się z gitary.


PomocnicyMamy.pl

ul. Dąbrowskiego 30
32-600 Oświęcim
www.pomocnicymamy.pl
sklep@pomocnicymamy.pl
Koszt wysyłki - wpłata na konto, kurier:
Od 0 zł do 400 zł - 16 zł
Koszt wysyłki - wpłata na konto, poczta:
Od 0 zł do 400 zł - 15 zł

Koszt wysyłki - za pobraniem:
Kurier, powyżej 400 zł. - 22 zł
Poczta, powyżej 400 zł. - 21 zł