Twój koszyk jest pusty

Archiwum

Podobno zabawek nie powinno się dzielić na te dla dziewczynek i te dla chłopców - po prostu są zabawki ładne, wartościowe i interesujące i te... inne. Dziewczynki powinny mieć szansę na zabawę autami w takim samym stopniu jak chłopcy. Tyle teoria, a w praktyce... dziewczynki są świetnymi obserwatorami i chętnie robią to, co dorośli, więc i owszem, bawią się w prowadzenie samochodu, ale też gotowanie posiłku, karmienie lalek, przesadzanie kwiatków czy pielęgnowanie chorych misiów. Stąd też taka mnogość zabawek ułatwiających zabawy tematyczne. I tutaj znajdziecie kilka nowości - w sam raz na zbliżający się Dzień Dziecka.

 Telefon, który ma możliwość nagrania wiadomości łatwej dla odnalezienia przez dziecko i odsłuchania jest też zabawką muzyczno-dźwiękową.

Kolorowy zestaw piknikowy pozwoli zaprosić na wycieczkę nie tylko lale, ale też przyjaciółki. Wykonany z najwyższej jakości materiałów. Zestaw zawiera 25 elementów: po 4 sztuki talerzyków, kubeczków, miseczek i sztućców.

Nawet małe kobiety lubią biżuterię - najlepiej taką, którą można zrobić samodzielnie. Nawlekanie koralików bardzo usprawnia małe paluszki, warto więc podsuwać dziecku zestawy takie jak ten. W słoju znajduje się 300 elementów, w tym 12 pierścionków i 6 bransoletek oraz książeczkę pokazującą przykładowe łączenia elementów i pomysły na biżuterię.

Zainteresowania plastyczne można też rozwijać w inny sposób, na przykład wykorzystując taką tablicę - niezwykły znikopis, po którym rysuje się pisakami napełnianymi wodą. Gdy tablica wyschnie, obrazek znika!

Mini Potworki HABA to zestaw ciekawych pięciu gier o różny, stopniu trudności. Gry ćwiczą umiejętność logicznego myślenia i koncentrowania się na zadaniu.

 

Materiałowa piłka z tasiemkami zachęca do biegania, skakania i zabaw w łapanie piłki, a tym samym pozytywnie wypływa na rozwój ruchowy dziecka.

 

PomocnicyMamy.pl

ul. Dąbrowskiego 30
32-600 Oświęcim
www.pomocnicymamy.pl
sklep@pomocnicymamy.pl
Koszt wysyłki - wpłata na konto, kurier:
Od 0 zł do 400 zł - 16 zł
Koszt wysyłki - wpłata na konto, poczta:
Od 0 zł do 400 zł - 15 zł

Koszt wysyłki - za pobraniem:
Kurier, powyżej 400 zł. - 22 zł
Poczta, powyżej 400 zł. - 21 zł