Twój koszyk jest pusty

Archiwum

Iga zażyczyła sobie zmian w swoim pokoju. I to takich nie byle jakich: malowanie, zmiana mebli i w ogóle. Zdecydowanie nie jest mi to na rękę, bo przecież tyle co, przy jej przenosinach do własnego "dużego" łóżka, pokój był pomalowany na nowo, kupiliśmy też ładne mebelki. No, ale co można zrobić, kiedy taki mały Ktoś jest tak bardzo uparty? Bardziej wyrozumiała babcia twierdzi, że Iga nie jest uparta, tylko stanowcza i że kiedyś w przyszłości okaże się wspaniałym negocjatorem. Być może, jednak zanim do tego dojdzie, to ja muszę się zmierzyć z jej umiejętnościami, które ćwiczy na mnie od rana do wieczora. Tak jak teraz z tym pokojem.
Zanim jednak zmienimy w jej pokoju cokolwiek, zabrałam ją na zwiedzanie innych pokojów dziecięcych. Oczywiście nie zwiedzamy ich naprawdę, tylko wirtualnie. Najlepiej do tego celu nadaje się Pinterest, w którym można obejrzeć mnóstwo zdjęć, także tych dotyczących aranżacji dziecięcych pokojów. Zobaczcie jaką kolekcję zdjęć zgromadziłyśmy. Mnie najbardziej podobały się pokoiki w stylu skandynawskim: biel, prostota i funkcjonalność. Idze z kolei oczy świeciły się na widok kolorów – im ich było więcej, tym lepiej. No i indiański namiot w pokoju – to jest to!

Od zdjęcia do zdjęcia, od słowa do słowa, doszłyśmy do porozumienia: w jej pokoju znajdzie się miejsca na namiot tipi (to stosunkowo łatwa rzecz do zrobienia o ile ma się babcię gotową taką rzecz uszyć i dziadka, który przygotuje stelaż) i dodamy nieco kolorów. Najłatwiej to zrobić przy pomocy naklejek, a ponieważ Iga coraz bardziej interesuje się czytaniem i liczeniem, to wybrałyśmy naklejki Wallies. Można je wielokrotnie odklejać i naklejać, na szczęście nie zostawiają śladów z kleju i lepkich plam. Zestaw z cyframi ma też 55 elementów odpowiadających wartości liczb, a zestaw z literami 26 dodatkowych obrazków, które można dowolnie komponować. Zabawy wystarczy na długo, a ja nie muszę wprowadzać żadnych drastycznych zmian w pokoju – przynajmniej na razie...

PomocnicyMamy.pl

ul. Dąbrowskiego 30
32-600 Oświęcim
www.pomocnicymamy.pl
sklep@pomocnicymamy.pl
Koszt wysyłki - wpłata na konto, kurier:
Od 0 zł do 400 zł - 16 zł
Koszt wysyłki - wpłata na konto, poczta:
Od 0 zł do 400 zł - 15 zł

Koszt wysyłki - za pobraniem:
Kurier, powyżej 400 zł. - 22 zł
Poczta, powyżej 400 zł. - 21 zł