Twój koszyk jest pusty

Archiwum

Dopinam na ostatni guzik wyprawkę dla bliźniaków. Zadziwiające, ile rzeczy potrzeba, aby móc spokojnie zająć się ich pielęgnacją! Chociaż pewnie i tak okaże się, że tego i owego brakuje, więc trzeba będzie podjechać do sklepu czy apteki. Staram się jednak bardzo przygotować na wszelkie możliwe sytuacje. W dodatku muszę zgromadzić wszystko w jednym miejscu, najlepiej takim, żeby można było szybko i łatwo wszystko schować – możliwości Igi w kwestii zabawy chusteczkami higienicznymi i mokrymi (no ile ich tam jest w tym pudełku?), wycierania wszystkiego wacikami kosmetycznymi (chciałam ci tylko pomóc posprzątać), czy smarowania wszystkiego kremem do odparzeń (tylko ten, kto próbował go zmyć z głowy dziecka, mebli i puszystego koca, wie, jak koszmarna jest to substancja), znamy doskonale.

Dlatego zamarzył mi się super organizer. Taki duży, pojemny, łatwy do przeniesienia i zawieszenia, ale też do złożenia i schowania wysoko na szafce. Najbardziej spodobały mi się trzy:

  • Organizer na pieluszki i akcesoria Pastel Blue Beaba – bardzo odpowiada mi jego rozmiar – jest naprawdę spory – i uchwyty. Dzięki nim można go przenieść do łazienki na czas kąpieli, a potem zabrać do pokoju dziecięcego. Rzepy znajdujące się w środku umożliwiają dostosowywanie przestrzeni do potrzeb. Kieszonki z siateczką ułatwiają znalezienie wszystkiego, co potrzebne. Wodoodporny materiał łatwo umyć.

  • Kosmetyczka Camele'o Pastel Blue Beaba – ma podobne cechy jak ten wcześniejszy, a złożenie obu klap razem również tworzy wygodne uchwyty. Ta kosmetyczka ma z jednej strony 4 rzepy, którymi można przypiąć organizer do przewijaka.

  • Kuferek na kosmetyki Vanity Grey, Beaba - ostatecznie podbiła moje serce. Przede wszystkim dlatego, że można ją dość szczelnie zamknąć. Taki kuferek będzie służył znacznie dłużej niż tylko przez okres niemowlęctwa, bo jest to po prostu duża, pakowna i komfortowa kosmetyczka. Jest jedna duża kieszeń na pieluchy i kilka mniejszych na drobiazgi, a wygodny długi pasek do założenia na ramie „uwalnia” ręce. Kuferek wykonany jest ze sztywnego materiału, a duży otwór w klapie pozwala otwartą kosmetyczkę zawiesić w łazience w taki sposób, że wszystko jest pod ręką.

PomocnicyMamy.pl

ul. Dąbrowskiego 30
32-600 Oświęcim
www.pomocnicymamy.pl
sklep@pomocnicymamy.pl
Koszt wysyłki - wpłata na konto, kurier:
Od 0 zł do 400 zł - 16 zł
Koszt wysyłki - wpłata na konto, poczta:
Od 0 zł do 400 zł - 15 zł

Koszt wysyłki - za pobraniem:
Kurier, powyżej 400 zł. - 22 zł
Poczta, powyżej 400 zł. - 21 zł