Twój koszyk jest pusty

Archiwum

Do pokoju, który już niedługo będzie służył chłopcom, wstawiliśmy dużą i wygodną komodę. W jej pojemnych szufladach umieściłam stosy upranych i poprasowanych ubranek. Całe szczęście, że zrobiłam to trochę wcześniej, bo teraz mój brzuch nie pozwoliłby mi stanąć przy desce do prasowania!

Góra komody ma służyć do przewijania maluchów – ma odpowiednio zabezpieczone brzegi, jednak coś jeszcze trzeba tam położyć, żeby zabezpieczyć komodę przed zamoczeniem. Kupiłam materacyk pokryty taką ceratą, jednak jest to połowiczne rozwiązanie, bo taki materacyk jest nieprzyjemny i zimny w dotyku. Koniecznie trzeba go jeszcze czymś nakryć, ale tu wybór jest trudny, głównie dlatego, że jest tak wiele ślicznych rzeczy, że doprawdy ciężko się zdecydować!

Zresztą, zobaczcie sami:

Przewijaczek Motyle na trawie, Maylily – wyjątkowo pasuje do pokoju chłopców, który urządziliśmy w tonacji jasnozielonej i błękitnej. Rozmiar: 60cmx33cm ułatwia ułożenie na materacyku, do którego jest dopasowany – nic nie będzie zjeżdżać ani się zawijać. Góra jest bardzo miękka i delikatna dla skóry, od spodu jest nieprzemakalna ceratka, całość obszyta elegancką. Matę można prać w pralce. Maty Maylily mają też inne, przefajne wzory, do których można dobrać kocyk czy podusię. Idze najbardziej podobają się dinozaury na Marsie.

Mata do przewijania i masażu, zielona. Close Parent – to fantastyczne rozwiązanie na czas masażu albo wtedy gdy trzeba dziecko szybko odłożyć na chwilę. Kiedy dziecko jest nagie i zrobi mu się zimno, natychmiast zaczyna sikać, a chłopcy są mistrzami w robieniu fontann. Ta mata chroni przed takimi niespodziankami, bo dziecko odkłada się w majteczki.

Mata do przewijania zielona, Mum 2 Mum jest mięciuteńka, bo jej górna warstwa, to chłonny i bawełniany welur. Od spodu jest podszyty nieprzemakalną warstwą. Ładne, wyraziste kolory. Rozmiar (74x74cm) pozwala na używanie jej także jako maty do zabawy.

Przewijak Baby Box Retro Circles – jego zaletą jest to, że poskładany idealnie mieści się w pudełku, w którym jest też miejsce na mokre chusteczki i co najmniej jedną pieluchę.

No i jak się tu zdecydować?


PomocnicyMamy.pl

ul. Dąbrowskiego 30
32-600 Oświęcim
www.pomocnicymamy.pl
sklep@pomocnicymamy.pl
Koszt wysyłki - wpłata na konto, kurier:
Od 0 zł do 400 zł - 16 zł
Koszt wysyłki - wpłata na konto, poczta:
Od 0 zł do 400 zł - 15 zł

Koszt wysyłki - za pobraniem:
Kurier, powyżej 400 zł. - 22 zł
Poczta, powyżej 400 zł. - 21 zł