Twój koszyk jest pusty

Archiwum

W życiu każdego dziecka następuje ten moment, gdy fascynują go dinozaury. Jest coś tak niezwykłego w tych gigantycznych gadach, które żyły tyle lat temu, że wyobraźnia żadnego dziecka nie może się im oprzeć. Dziecko z radością przegląda książki, ogląda filmy, ale chętnie widzi też coś z dinozaurami w swoim otoczeni. Miłośnikom dinozaurów naprzeciw wychodzą producenci różnorodnych akcesoriów dla dzieci, więc swoim pociechom możecie zaproponować:

Gamę produktów Skip Hop. Tu znajdzie się plecak mały i duży, talerzyk, miseczka, bidon, sztućce, śliniaczek, a wszystko jak zwykle w mega jakości SkipHop.

Podobnie ma się rzecz z Tyrrell Katz. Mamy tu do dyspozycji: kubek, zestaw trzech pudełek na lunch, torbę na lunch, bidon, podkładkę na stół.


Janod proponuje drewniane puzzle z figurkami dinozaurów. Figurki można też ustawiać, bo puzzle są 3D.
Dla starszych dzieci firma Beatrix przygotowała plecak i etui na Ipada. Uroczy dinozaur Percival to niepowtarzalne wzornictwo.

Z kolei firma 3 Sprouts pozwala utrzymać porządek i proponuje dzieciom barwne kosze na zabawki i inne drobiazgi, których pełno w dziecięcym pokoju.

Na uwagę zasługują też produkty CuddlyZOO: producenta kocyków i materiałowych dodatków dla dzieci. Łączą one milutki materiał minky i kolorową bawełnę. Produkty z tym wzorem należą do kolekcji Sylwii Gruchały, a kupić można: kocyki, buciki, siedziska, podusie i pościel.

Dla maluchów, Cuddly ZOO ma w ofercie małe, miękkie stegozaury z masą wstążek.

 

Dzięki drewnianemu teatrzykowi cieni, można snuć opowieści o świecie dinozaurów, wystarczy zgasić światło...

Drewniane memo DINO to wspaniała gra pamięciowa dla dzieci w każdym wieku.

 

Plecak Animal Pack posiada odczepianą smycz bezpieczeństwa. Zaczepia się ją do metalowego kółka na górze plecaka i wtedy możesz trzymać blisko swojego malucha, gdy wymaga tego sytuacja.

 

 

PomocnicyMamy.pl

ul. Dąbrowskiego 30
32-600 Oświęcim
www.pomocnicymamy.pl
sklep@pomocnicymamy.pl
Koszt wysyłki - wpłata na konto, kurier:
Od 0 zł do 400 zł - 16 zł
Koszt wysyłki - wpłata na konto, poczta:
Od 0 zł do 400 zł - 15 zł

Koszt wysyłki - za pobraniem:
Kurier, powyżej 400 zł. - 22 zł
Poczta, powyżej 400 zł. - 21 zł