Twój koszyk jest pusty

Archiwum

"Mamo, kup mi lalkę" - marudzi pociecha. No i dobrze, bo dzieci (także chłopcy) powinny mieć możliwość bawienia się lalkami. Dlaczego? Pisałam o tym w środę. 

Jednak jaką lalę wybrać? Niektóre dzieci ulegają reklamom czy przedszkolnym modom i domagają się wampirowatych chudzielców, na szczęście wybór jest ogromny i można znaleźć zarówno lalki-słodziaki, jak i łobuziaki. Także w naszym sklepie jest w czym przebierać:

1. Baby Eline w nosidełku. Lala już dla niemowlaka, bo ma wiele cech, które ucieszą dziecko od 9 miesiąca: można ją rozbierać i ubierać, w brzuszku ma dzwoneczek, łączny różne faktury materiałów. Dziecko nieco starsze doceni: dwustronne ubranko i nosidełko i to, że lalą można się opiekować jak dzieckiem. Dość podobna jest Baby Lucy - ubrana w ubranko, pieluchę i buciki - ją można karmić przy pomocy butelki (z magnesem, dzięki czemu butla trzyma się buzi lali). Jest też Baby Zoe i Baby Rose.

2.   Lalka Mali firmy Haba to prawdziwa szmaciana ślicznotka. Można ja przytulać, bo jest miękka, ale też bawić się w jej przebieranie i udawanie, że jest przyjaciółką.

 

 3. Czerwony Kapturek Ebulobo jest przytulanką dla najmłodszych, więc nie ma włosów, za to intensywne kolory.

 

 

4. Lalki Les Mistinguettes to kolekcja pięciu naprawdę zadziornych łobuziaków. To lale zdecydowanie niebanalne.

5 .Lalki Ark Rubens Barn. Nie tylko dzieci lubią udawać kogoś innego, lale też. Seria Ark to lale w przebraniu, jest tu miś, owieczka i zając. Zabawa lalkami Rubens Barn ma na celu wzmocnienie więzi. Lalki stają się dla dzieci prawdziwymi przyjaciółmi do rozmowy, opiekowania się.

 

6. Lalki baleriny firmy Rubens Barn są szyte ręcznie i również mają  niepowtarzalny wygląd. Materiały dobierane są pod kątem miękkości, by idealnie przytulały się do twarzy małego właściciela. Misją firmy jest uszczęśliwianie dzieci i rodziców poprzez produkty, które dostarczają najprzyjemniejszych wrażeń.


Ważne jest, aby dziecko mogło z wybraną lalą stworzyć więź, dlatego tak ważne jest to, aby wybierać lalki dobrej jakości, które przetrwają wiele lat, łatwo je wyczyścić czy uprać, a przy tym są niepowtarzalne.

 

PomocnicyMamy.pl

ul. Dąbrowskiego 30
32-600 Oświęcim
www.pomocnicymamy.pl
sklep@pomocnicymamy.pl
Koszt wysyłki - wpłata na konto, kurier:
Od 0 zł do 400 zł - 16 zł
Koszt wysyłki - wpłata na konto, poczta:
Od 0 zł do 400 zł - 15 zł

Koszt wysyłki - za pobraniem:
Kurier, powyżej 400 zł. - 22 zł
Poczta, powyżej 400 zł. - 21 zł