Twój koszyk jest pusty

Archiwum

Wyjazd na wakacje czy nawet tylko taki pod miasto, to dla rodziców z małym dzieckiem wyzwanie logistyczne. Trzeba bowiem pogodzić potrzeby dorosłych, którzy chcieliby szybko i sprawnie dotrzeć do celu oraz potrzeby maluchów, które zapakowane w kubełkowe foteliki nieźle się pocą, męczą i przede wszystkim nudzą. Z pomocą przychodzą nam producenci akcesoriów dla dzieci, dzięki którym podróż może nie minie szybciej, za to zdecydowanie będzie przyjemniejsza i wygodniejsza.

Bezpieczny stolik podróżnika

Wykonany jest z pianki, więc nie ma ryzyka, że w razie gwałtownego hamowania będzie niebezpieczny dla dziecka. Łatwo się go montuje, zapinając za plecami dziecka, a materiały, z którego jest wykonany są łatwe o umycia i wyczyszczenia. Stolik ma ograniczniki, dzięki którym zabawki czy kredki nie spadają na boki, jest tez zaopatrzony w kieszenie na różne potrzebne maluchowi w podróży rzeczy. Na stoliku można się bawić klockami, rysować czy też oglądać załączoną mapkę Polski. 

Organizer

Kolejnym ważnym i przydatnym gadżetem jest  organizer, czyli zestaw kieszonek i schowków, który mocuje się na przednim fotelu. Początkowo służy mamie - głównie do rozlokowania pieluch, butelek, mokrych chusteczek i innych niezbędnych przydasiów, ale z czasem kieszonki zaczyna zapełniać dziecko wszystkim tym, co mu potrzebne, aby rozwiać nudę. W efekcie organizer służy wiele lat.

 Ochraniacz na fotel

Jeśli dziecko dopiero uczy się korzystać z nocnika, to może zdarzyć mu się wpadka (zwłaszcza, że kierowca nie może zatrzymać się na zawołanie, a musi poszukać bezpiecznego miejsca). W takim wypadku przydaje się ochraniacz na fotel.


Osłonka na okno

Choć klimatyzacja rozwiązuje większość problemów z upałem, to jednak palące słońce nie jest tym, co dobrze wpływa na dzieci uwięzione w fotelikach. Z pomocą przychodzą osłonki na szyby. 


Zagłówek

Kiedy maluszek zasypia, przestaje kontrolować mięśnie, a jego głowa leci w bok, co sprawia, że jest mu niewygodnie i szybko się budzi. Bardzo pomocne są zagłówki, które otaczają głowę dziecka i stanowią dla niej podporę.PomocnicyMamy.pl

ul. Dąbrowskiego 30
32-600 Oświęcim
www.pomocnicymamy.pl
sklep@pomocnicymamy.pl
Koszt wysyłki - wpłata na konto, kurier:
Od 0 zł do 400 zł - 16 zł
Koszt wysyłki - wpłata na konto, poczta:
Od 0 zł do 400 zł - 15 zł

Koszt wysyłki - za pobraniem:
Kurier, powyżej 400 zł. - 22 zł
Poczta, powyżej 400 zł. - 21 zł