Twój koszyk jest pusty

Archiwum

Szybkim krokiem zbliża się Dzień Dziecka, a Wy stoicie przed koniecznością wybrania spośród tych wszystkich ślicznych zabawek właśnie tej, która ucieszy Wasze dziecko. Mam nadzieję, że przegląd naszych nowości pomoże Wam w tym wyborze.

Najwięcej nowości jest wśród zabawek przeznaczonych właśnie dla najmłodszych, takich w wieku od urodzenia do ukończenia 6 miesiąca życia (choć niektóre zabawki będą służyć jeszcze dłużej).

Zabawki z metkami to coś, co szczególnie lubią dzieci, które ząbkują. Metkowce są nieduże i lekkie, więc łatwo je złapać i przytrzymać. Kolorowe tasiemki zachęcają do prób złapania ich, więc rozwijają koordynację. Materiał, z którego są wykonane, świetnie chłoną ślinę podczas masowania swędzących dziąseł.

 

Doudou, przytulaczek, miziaczek to nazwa mięciutkich kocyko-przytulanek. Ich wielkość pozwala na okrycie dziecku zmarzniętych rączek, podłożenie pod buzię w czasie snu, ale świetnie nadają się też miętoszenia, przytulania,  a nawet przytrzymywania smoczka.


 Książeczki - te zwykłe, z papierowymi kartkami nadają się dla trochę starszych dzieci, natomiast najmłodsze maluchy z radością będą obracać materiałowe i szeleszczące "kartki" odkrywając barwne ilustracje.


 

Przytulanki - niewyczerpana ilość pomysłów: zwierzaki, misiaki, autka, zabawki dla chłopaka i dla dziewczynki. Cechą wspólną jest jednak miękkość i przytulność.

Grzechotki i zawieszki do wózka lub fotelika - ich zadaniem jest zabawić dziecko w czasie podróży. Można je więc zawiesić w miejscu, gdzie dziecko je będzie widzieć i będzie mogło je pociągać, poruszać i badać - mile widziane są w nich wszelkie grzechotki, elementy szeleszczące, piszczące i błyszczące, aby skupiały uwagę dziecka.

Dla takiego maleństwa czasem trudno coś wybrać, szczególnie gdy kupujemy prezent dla czyjegoś dziecka. W takim wypadku warto też zastanowić się nad kupnem czegoś na wyrost - przeznaczonego dla nieco starszego dziecka, jak i nad wybraniem kocyka - ten zawsze się przyda, a koc dobrej jakości posłuży długo i sprawdzi się w różnych sytuacjach.


PomocnicyMamy.pl

ul. Dąbrowskiego 30
32-600 Oświęcim
www.pomocnicymamy.pl
sklep@pomocnicymamy.pl
Koszt wysyłki - wpłata na konto, kurier:
Od 0 zł do 400 zł - 16 zł
Koszt wysyłki - wpłata na konto, poczta:
Od 0 zł do 400 zł - 15 zł

Koszt wysyłki - za pobraniem:
Kurier, powyżej 400 zł. - 22 zł
Poczta, powyżej 400 zł. - 21 zł