Twój koszyk jest pusty

Archiwum

Kiedy dziecko zaczyna siadać i raczkować, znacznie zwiększają się jego możliwości. Dziecko jest skupione głównie na rozwoju swoich umiejętności ruchowych - nic nie jest w stanie zatrzymać jego pędu do tego, aby wstać i ruszyć w świat na własnych nóżkach, wejść wyżej i zajrzeć dalej. Możliwość samodzielnego poruszania się jest tym, co powoduje, że dotychczas lubiane grzechotki zostają porzucone, a pojawia się zainteresowanie zabawkami, które się poruszają (toczą, jeżdżą), które można rozkładać (układanki, piramidy) i takie, które pozwalają na utworzenie czegoś nowego (klocki)

Zapraszamy do przejrzenia nowości z naszego sklepu dla dzieci w wieku od 6 do około 18 miesięcy.

Kolorowe klocki Haba - każdy z nich skrywa wartą odkrycia tajemnicę: kalejdoskop, szkło powiększające, lusterko itp. Pozwalają nie tylko na ich układanie, ale też na zabawę światłem.

Układanka Autobus pozwala na stopniowe "wsadzenie" wszystkich pasażerów do czerwonego, piętrowego autobusu.


Jeśli Twoje dziecko bardzo lubi wyciągać chusteczki higieniczne z pudełka, to z pewnością do gustu mu przypadnie Frankie - wielorybek skrywa w sobie chusteczki, które można wyciągać jedna za drugą...

Zestaw do łowienia rybek świetnie sprawdzi się jako zabawka pokojowa czy kąpielowa. Rybki można łowić za pomocą haczyka lub magnesu. Oba zestawy, choć wykonane z tkanin, schną błyskawicznie!

Zabawny osiołek zachęca dziecko do chodzenia - kiedy go ciągnąć za sznurek, toczy się za maluchem, ale można też na niego wsiąść i jeździć odpychając się nogami.


 Piłka - zwierzątko jest miękka, można nią rzucać bez obaw, że coś potłucze, a dźwięki dzwoneczka dobiegający ze środka zachęca do pogoni za nią.


Interaktywny miś, który bawi się z dzieckiem w chowanego sprawi maluchowi wiele radości, bo niestrudzenie powtarza zabawną czynność, ale też śmieje się tak zaraźliwie, że każdy musi do niego dołączyć.Wystarczy nacisnąć na stopę misia, aby rozpocząć zabawę, a to uczy dziecko, że akcja powoduje reakcję.PomocnicyMamy.pl

ul. Dąbrowskiego 30
32-600 Oświęcim
www.pomocnicymamy.pl
sklep@pomocnicymamy.pl
Koszt wysyłki - wpłata na konto, kurier:
Od 0 zł do 400 zł - 16 zł
Koszt wysyłki - wpłata na konto, poczta:
Od 0 zł do 400 zł - 15 zł

Koszt wysyłki - za pobraniem:
Kurier, powyżej 400 zł. - 22 zł
Poczta, powyżej 400 zł. - 21 zł