Twój koszyk jest pusty

Archiwum

Jeżeli dziecko pije mleko modyfikowane, to szybko blat roboczy, suszarka do naczyń, a może także lodówka i zmywarka zamieniają się w miejsce, gdzie stoją i leżą wszelkiej maści akcesoria do karmienia dziecka: butelki, smoczki, szczotki, nakrętki, uszczelki... Jeśli tego naprawdę nie lubisz, a wygląd kuchni jest dla Ciebie równie ważny jak czystość owych akcesoriów, to zobacz, jak sobie z tym można poradzić dzięki specjalnie zaprojektowanym akcesoriom do mycia i suszenia:
Składana suszarka do butelek zajmuje niewiele miejsca, można więc ją zabrać ze sobą w podróż lub używać w kuchni. Suszarka ma sporo przestrzeni do wysuszenia butelek do karmienia. Zbudowana z tworzywa, które możesz myć w zmywarce. Dostępna tez w kolorze pastel.

 

Jeśli suszarka nie musi być przewożona, to można ją zastąpić modelem typu drzewko, również nadającym się do mycia w zmywarce. Ten stojak umożliwi wysuszenie 6 różnych butelek, o różnych wymiarach, znajdziesz na niej także miejsce, aby wysuszyć smoczki czy inne akcesoria do karmienia niemowląt.


Do kompletu pasuje też szczotka, która jest takim zestawem 3 w 1, bo składa się z:

  • szczoteczki do butelek,
  • szczoteczki do smoczków,
  • ociekacza do szczotki.
Ociekacz posiada ruchomą tackę na wodę, która zapewnia wentylację i przyspiesza suszenie.

Pozostaje jeszcze kwestia odpowiedniego płynu do mycia butelek. Czasami jego użycie jest konieczne, bo mleko pozostawia na ściankach butelki i w zakamarkach nakrętki i smoczka osad. Jeśli się go nie usunie, wówczas bakterie mają pożywkę do rozwoju. Zwyczajny płyn do mycia naczyć używany na co dzień często ma intensywny zapach, barwniki i wydaje się być nieodpowiedni do mycia akcesoriów dla dzieci. W takich sytuacjach warto sięgnąć po płyn do mycia butelek i smoczków NUK. Jest tak delikatny, że można go bezpiecznie stosować do wszystkich produktów dziecięcych, np. butelek, smoczków do karmienia, kubków, sztućców, naczyń, jak również zabawek i części laktatorów oraz wszystkiego, co dziecko może włożyć do buzi.PomocnicyMamy.pl

ul. Dąbrowskiego 30
32-600 Oświęcim
www.pomocnicymamy.pl
sklep@pomocnicymamy.pl
Koszt wysyłki - wpłata na konto, kurier:
Od 0 zł do 400 zł - 16 zł
Koszt wysyłki - wpłata na konto, poczta:
Od 0 zł do 400 zł - 15 zł

Koszt wysyłki - za pobraniem:
Kurier, powyżej 400 zł. - 22 zł
Poczta, powyżej 400 zł. - 21 zł