Twój koszyk jest pusty

Archiwum

Podróż samochodem i to ta daleka, to prawdziwe wyzwanie dla rodziców. Nawet jeśli w aucie musimy spędzić tylko kilka godzin, to może to być niesłychanie męczące zarówno dla dużych, jak i małych podróżników, a co dopiero, gdy mowa o podróży trwającej kilkanaście godzin… Dlatego na wyjazd trzeba się dobrze zaopatrzyć w różne zabawiające malucha akcesoria, koniecznie dostosowane do wieku pociechy.

Dla najmłodszych

Choć wiele maluchów w czasie podróży zapada w sen i przesypia trudny dla nich czas podróży, to są też takie dzieci, które na widok samochodu radośnie się ożywiają i nawet jeśli jest to czas ich drzemki, nie mają zamiaru zasnąć. Ciekawie się rozglądają i są gotowe na zabawę. W opiece nad tymi najmłodszymi podróżnikami może pomóc szereg wygodnych akcesoriów.

Nakładkę mocuje się na oparciu fotela, a maluch siedzący tyłem do kierunku jazdy może sobie ją oglądać. Zawieszka ma cztery kieszonki w których umieszcza się karty z wybranymi obrazkami - jest ich 10, ale są dwustronne. Z jednej strony obrazy są czarno białe, idealne dla niemowląt w pierwszych miesiącach życia, z drugiej strony karty są kolorowe. Można je dowolnie zmieniać dostosowując je do wieku dziecka, dostarczając wielu bodźców wizualnych.

 

Lusterko

Bezpieczne lusterko umieszczone w zawieszce zapewnia możliwość obserwowania małego podróżnika w lusterku wstecznym podczas prowadzenia auta, mimo iż dziecko jest odwrócone tyłem do kierunku jazdy, ale też z pewnością zainteresuje naszego maluszka, bo jest kolorowe i samo przyciąga wzrok, a kierowca będzie spokojniejszy móc się upewnić co słychać u najmłodszego turysty w rodzinie.

Zawieszki
Maluchowi można umocować do pałąka fotelika praktycznie każdą zawieszkę czy zabawkę. Są oczywiście takie z wygodnymi klipsami czy w kształcie sprali, które można łatwo zamocować, na uwagę zasługuje jednak żyrafka, która pozwala na umocowanie innych ulubionych zabawek, gryzaczków czy smoczka.


PomocnicyMamy.pl

ul. Dąbrowskiego 30
32-600 Oświęcim
www.pomocnicymamy.pl
sklep@pomocnicymamy.pl
Koszt wysyłki - wpłata na konto, kurier:
Od 0 zł do 400 zł - 16 zł
Koszt wysyłki - wpłata na konto, poczta:
Od 0 zł do 400 zł - 15 zł

Koszt wysyłki - za pobraniem:
Kurier, powyżej 400 zł. - 22 zł
Poczta, powyżej 400 zł. - 21 zł